aşağı yukarı

  Ağva Velena Otel

Ağva, yemyeşil doğası, iki yanında akan Göksu ve Yeşilçay nehirleri, cephesinde Karadeniz'in masmavi suları, birbirinden lezzetli balıkları ile İstanbul'un kuzeydoğusunda yer alan bir doğa harikası.

İstanbul'a sadece 97 km uzaklıktaki Ağva, Şile ilçesine bağlı bakir kalmış yerden biri. Velena Hotel ise bu saklı cennette hizmet veren bir otel. Şık tasarımlı odaları, lüks hizmetleri ve güler yüzlü personeli ile hafta sonu kaçamaklarında ve uzun tatillerinizde sizleri ağırlıyor.

22 odası ile sizleri ağırlayan işletmemiz otogara 1km, Ağva kasaba merkezine ise 700 metre uzaklıktadır.

Nehrin kıyısında sakin bir konumda yer alan Velena Hotel, plaja sadece 200 metre mesafededir. Otelimizde deniz veya nehir manzaralı modern odalar sunulmaktadır. Yemyeşil bahçemiz dinlenebileceğiniz, yemek yiyip vakit geçirebileceğiniz alanlardan.

Modern mobilyalarla hazırlanmış manzaralı odalarımızın tamamında düz ekran TV, klima ve minibar ile balkon bulunmaktadır.

Restoranımızda köy kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri servis edilmektedir. Açık ve kapalı alanlarda yemek servisinizi alabilir, alkollü ve alkolsüz içeceklerle hizmet veren barımızdan içkilerinizi alabilirsiniz. Kış aylarında ise yanan şöminemizin başında hoş sohbetlere eşlik edebilirsiniz.

Çevredeki doğa aktivitelerine katılarak tatilinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Gelin siz de bu muhteşem doğada unutulmaz bir tatil geçirin.